Cabluri & accesorii

56
produse

Cabluri & accesorii

56
produse disponibile
Antena Digitala Wireless Dell GJRH7
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
66
 lei
52,23 lei
-
21
%
SECOND HAND
Cablu audio Axtel cu optiune de mute pentru 2 microfoane separate, reglaj de volum, 2 mufe QD pentru casti - Resigilat
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
36
 lei
10,65 lei
-
70
%
RESIGILAT
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 7.5m, gri
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
87
 lei
74,45 lei
-
14
%
Cablu retea Lindy Cat.6 U/UTP, 1m, galben
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
19
 lei
15,30 lei
-
20
%
Cablu retea Lindy Cat.6 U/UTP, 1m, negru
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
18
 lei
15,30 lei
-
14
%
Camera Video Conferinta Cisco TelePresence 1080p 4x S2
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
1.296
 lei
1.046,58 lei
-
19
%
SECOND HAND
Sistem Video Conferinta Cisco CTS-SX20N-CODEC
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
1.956
 lei
1.668,19 lei
-
15
%
SECOND HAND
Sistem Video Conferinta Cisco EX90
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
446
 lei
381,86 lei
-
14
%
SECOND HAND
Sistem Video Conferinta Polycom HDX 8000
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
1.215
 lei
964,54 lei
-
21
%
SECOND HAND
Sistem Video Conferinta Polycom RealPresence Group 500
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
2.113
 lei
1.659,32 lei
-
21
%
SECOND HAND
Soundbar Polycom Cambridge SoundWorks 2583-52715-042
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
337
 lei
292,50 lei
-
13
%
SECOND HAND
Subwoofer Polycom Cambridge Soundworks 2583-52781-001
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
383
 lei
318,12 lei
-
17
%
SECOND HAND
Cablu Avaya Nortel 4500 HiStack 46cm AL4518001-E6
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
155
 lei
107,70 lei
-
31
%
SECOND HAND
Cablu Stacking Cisco CAB-HD8-ASYNC
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
293
 lei
205,89 lei
-
30
%
SECOND HAND
Cablu de retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 10m, Gri
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
102
 lei
87,98 lei
-
14
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Cable, 3m, gri
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
42
 lei
36,78 lei
-
12
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Cable, 3m, gri
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
44
 lei
36,78 lei
-
16
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 1m, albastru
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
30
 lei
22,96 lei
-
23
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 1m, galben
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
30
 lei
22,96 lei
-
23
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 2m, albastru
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
33
 lei
29,43 lei
-
12
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 2m, negru
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
31
 lei
29,43 lei
-
5
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 2m, verde
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
36
 lei
29,43 lei
-
18
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 3m, gri
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
56
 lei
44,14 lei
-
21
%
Cablu retea Lindy Cat.6 S/FTP Network, 3m, negru
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
56
 lei
44,14 lei
-
21
%
Cablu retea Lindy Cat.6 U/UTP, 2m, albastru
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
26
 lei
22,96 lei
-
12
%
Cablu retea Lindy Cat.6 U/UTP, 2m, negru
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
29
 lei
22,96 lei
-
20
%
Cablu retea Lindy Cat.6 U/UTP, 3m, gri
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
44
 lei
36,78 lei
-
16
%
Cablu retea Lindy Cat.6A S/FTP LSZH Network, 5m, gri
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
65
 lei
60,92 lei
-
7
%
Cablu retea LindyCat.6 S/FTP Network, 2m, gri
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
31
 lei
29,43 lei
-
5
%
Router AVM FRITZ!BOX 7581
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
440
 lei
319,06 lei
-
27
%
SECOND HAND
Cisco SCA 11000 Series Secure Content Accelerator
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
970
 lei
646,25 lei
-
33
%
SECOND HAND
Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
53
 lei
42,67 lei
-
19
%
SECOND HAND
Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
54
 lei
42,70 lei
-
21
%
SECOND HAND
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
53
 lei
42,70 lei
-
19
%
SECOND HAND
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
68
 lei
42,70 lei
-
37
%
SECOND HAND
Router nou Inteno EG500
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
316
 lei
219,01 lei
-
31
%
Telefoane IP noi AudioCodes 440HD
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
1.008
 lei
609,59 lei
-
40
%
Mini GBIC Second Hand Avago AFBR-57RAEZ
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
56
 lei
42,70 lei
-
24
%
SECOND HAND
Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
56
 lei
42,70 lei
-
24
%
SECOND HAND
Mini GBIC Second Hand HP AJ718A 5697-7802
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
54
 lei
42,70 lei
-
21
%
SECOND HAND
Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858B 1005-0927
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
54
 lei
42,70 lei
-
21
%
SECOND HAND
Mini GBIC Transceiver 3COM FTLF8519P2BNL-3C 1000Base-SX SFP
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
56
 lei
42,67 lei
-
24
%
REFURBISHED
Modul de Acces Securizat Elatec TWN3 MIFARE NFC
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
24
 lei
19,80 lei
-
18
%
SECOND HAND
Telefon IP Tiptel 3240 HD
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
584
 lei
377,56 lei
-
35
%
Telefon SIP Polycom SoundPoint IP 450 PoE
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
615
 lei
418,77 lei
-
32
%
Telefon VoIP Cisco Unified CP-7962G
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
810
 lei
531,06 lei
-
34
%
Cablu retea Dell 470-AAVG, SFP+ la SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct Attach Cable, 3m, CusKit
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
389
 lei
371,91 lei
-
4
%
Apple Lightning to USB-C Cable (2 m)
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
952
 lei
122,90 lei
-
87
%
Conector Nexans LANmark-5 Cat.5e ecranat Evo Snap-in
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
35
 lei
30,59 lei
-
11
%
Conector Nexans LANmark-5, Cat.5e, neecranat, Evo Snap-in
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
26
 lei
22,96 lei
-
12
%
Adaptor mini display Port tata - HDMI mama Goobay
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
58
 lei
38,59 lei
-
34
%
Cablu incarcare Trust Keyla Extra-Strong 3-In-1 USB Cable 1m
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
124
 lei
81,22 lei
-
34
%
Cablu incarcare Trust Keyla Extra-Strong 4-In-1 USB Cable 1m
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
82
 lei
60,92 lei
-
26
%
Cablu incarcare Trust Keyla Extra-Strong USB-C To Lightning Cable 1m
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
92
 lei
74,45 lei
-
19
%
Cablu Lightning Serioux
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
65
 lei
58,05 lei
-
11
%
Gembird cable USB MINI BM
in stoc
PRP: Pret Recomandat de Producator sau Furnizor. Pretul de vanzare al produsului se afla mai jos.
PRP:
11
 lei
7,27 lei
-
32
%
SC ETOC Online SRL | Toate drepturile rezervate © 2021 - 2022 | www.etoc.ro $$ | Preturile includ TVA
Gazduit si dezvoltat de